*“Доступ до інформації, що знаходиться на сайті дозволено виключно медичним та фармацевтичним працівникам”
Інтерактивний Форум «УкрМедІнфо 2019: загальна лікарська практика»
14 грудня у Києві відбувся Інтерактивний Форум «УкрМедІнфо 2019: загальна лікарська практика», який відвідало понад тисячу лікарів столиці та області. Форум об’єднав терапевтів різних спеціальностей та фахів – від молодих лікарів-початківців до висококваліфікованих лікарів із багаторічним досвідом. Наукова база форуму містила актуальні на сьогодні теми вітчизняної медицини: захворювання шкіри, предіабет, бронхіт, атеросклероз, хвороби нирок та дихальних шляхів та ін..
Форум «УкрМедІнфо 2019» завершив низку медико-освітніх тренінгів 2019 року. У рамках Всеукраїнської тренінг-програми «Мистецтво лікування» в поточному році пройшло 26 спеціалізованих заходів направлених на покращення якості послуг охорони здоров’я. За 2019 рік тренінг-програма охопила 20 великих міст (19 областей) та забезпечила 15 000 лікарів інформацією про інновації в медичній практиці.
У 2020 році Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» планує провести 24 медичні тренінги у 20 областях України та залучити до професійного вдосконалення 25 000 лікарів.
Тренінг програма «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення» Тернопіль, 26 листопада.
Тренінг-програму для лікарів «Мистецтво лікування», яка відбулась 26 листопада у Тернополі відвідали понад 900 лікарів м. Тернопіль та Тернопільської області.
У якості наукових направленостей курсу було обрано наступні актуальні теми вітчизняної медицини: захворювання шкіри, предіабет, бронхіт, атеросклероз, хвороби нирок та дихальних шляхів та ін.. Традиційно режим діалогу дозволив учасникам поставити питання до науковців та поспілкуватись із ними. Учасники отримали 4 сертифікати професійного розвитку сумою 25 балів. Співорганізаторами заходу виступили Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського, ГО «Тернопільське обласне товариство терапевтів», Департамент охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації та Відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради. Наступний тренінг у Тернополі заплановано на 19 листопада.
Тренінг програма «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення» Харків, 14 листопада.
14 листопада 2019 р. Всеукраїнська тренінг-програма «Мистецтво лікування» знову завітала до Харкова та зібрала рекордну, у порівнянні із минулими роками, кількість учасників – понад 1 500.
Із кожним роком лікарі Харкова стають більш зацікавленими у власному професійному розвитку. Про це свідчить статистика відвідування тренінг-програми, яка росте із кожним роком. Відтак, тренінг-програма «Мистецтво лікування», яка відбулась 6 листопада 2018 р. зібрала близько 700 учасників, що на той час було досить значною цифрою серед медичних заходів Харкова. VII Конгрес «Профілактика. Антейджинг. Україна» який відбувся у березні 2019 року, зібрав три повних зали та дав можливість 900 лікарям обмінятись досвідом. Тренінг який відбувся 14 листопада 2019 р. зібрав рекордну, для Харкова, кількість учасників, що становить більше 1500 осіб, та показав, що лікарі, не тільки Харкова, а й всієї України, потребують нових, дедалі масштабніших освітніх заходів.
“Харків завжди був та залишається науковим центром країни, тому не дивно, що така рекордна кількість учасників саме тут.” – повідомляє керівник проектів ВГО «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» Анна Сергіївна Кузнецова.
Тренінг програма «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення» Львів, 16 травня.
16 травня у Львівському Будинку вчених за підтримки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Управління охорони здоров’я Львівської міської ради та Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, а також Світової федерації українських лікарських товариств відбулась Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення»
Наукову програму відвідало більше 1 тисячі лікарів Львова та Львівської області. У власних доповідях вчені-лікарі Львова та Києва, розкрили наступні теми: предіабет, хронічна хвороба нирок, атеросклероз, менеджмент подагри, лікування кашлю та пневмонії, енурез, особливості фармакотерапії а також сучасні тренди в організації взаємин між лікарем та пацієнтом.
21 березня 2019 р. VII Конгрес «Профілактика. Антейджинг. Україна», м. Харків
21 березня 2019 р. в м. Харків відбувся VII Конгрес «Профілактика. Антейджинг. Україна». Наукову програму відвідали більше 900 лікарів міста Харків та Харківської області. Захід було присвячено 100-річчю з дня народження академіка, доктора медичних наук, професора Малої Любові Трофимівни, яка є автором багатьох фундаментальних досліджень, зокрема 21 патенту та більше 500 наукових робіт в галузі кардіології. Історію її життя зобразила учасникам, харківський художник Оксана Горбань, у власній пісочній анімації.
На думку багатьох лікарів-експертів, сучасний погляд на лікування більшості психосоматичних захворювань полягає у мінімізації чинників стресу та депресії. Цей тезис було узято як один із основних векторів конгресу. Серед наукових напрямків були: артеріальна гіпертензія, стратегія зниження ризику розвитку, оптимізація, лікування і профілактика внутрішніх хвороб, практичні аспекти контролю симптомів і синдромів на первинній ланці та сучасні принципи ведення найпоширеніших станів у терапевтичній практиці.
Захід підтримали: Департамент охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації та Департамент охорони здоров’я Харківської міської ради, Харківський національний медичний університет, Харківська медична академія післядипломної освіти.
5 березня 2019 р. Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів-практиків «Мистецтво лікування», м. Київ.
5 березня у Києві, відбувся одноденний тренінг для лікарів-практиків «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення». Тренінг відвідали більше 1 тисячі лікарів Києва та Київської області, серед учасників: лікарі-терапевти, лікарі загальної практики – сімейної медицини, кардиологи, педіатри, неврологи, травматологи, гастроентерологи, ендокринологи, пульмонологи,а також косметологи та дерматологи. Учасників навчали виявляти фактори ризику розвитку хронічних захворювань у пацієнтів і вживати своєчасних заходів для їх нейтралізації. Було зачитано доповіді на наступні наукові теми: артеріальна гіпертензія, подагра, діабет та предіаберт, алергічні захворювання, ГРВІ, гострий бронхіт та інші. Блок «Психосоматика та неврологічні аспекти в первинні медичній допомозі» містив наступні направленості: деменція, здоров’я мозку, вегетативна дисфункція, головний біль, критерії призначення препарату-антидепресанту. Блок лекцій присвячений роботі сімейного лікаря в умовах реформи ознайомив лікарів з такими аспектами господарювання як реєстрація ФОП, податки та договірні відносини.
Тренінг-програму підтримали Департамент охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації, Департамент охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), ГО «Академія розвитку медичної освіти», Національний медичний університет імені О.О. Богомольця та Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.